byty liberec
ilustrační foto: eurobydleni.cz

Rádi byste si pořídili pronájem bytu Liberec v centru Severních Čech a začali tak bydlet v Liberci? S výběrem bytu či rodinného domu Vám velmi rád pomůže internetový realitní portál Eurobydleni.cz. Také s prodejem bytu Liberecbudete maximálně spokojeni. Poloha města Liberec Vás zaujme hned na první pohled. Severovýchodně od tohoto severočeského města se nachází Jizerské hory a na jihu od tohoto města najdeme Ještědsko-kozákovský hřbet. O některém z víkendů si můžete s Vaším partnerem i Vašimi ratolestmi udělat výlet na vrchol Ještěd, jenž je nejvyšším bodem katastru města Liberec.

Ve městě se nachází řada cenných pamětihodností, které byste v jiných městech jen stěží hledali. Symbolem města Liberec je Liberecká radnice. Jedná se o novorenesanční stavbu z roku 1893. K novorenesančním stavbám patří také divadlo F. X. Šaldy, které bylo postaveno v letech 1882 – 1883 vídeňskými architekty Fellnerem a Helmerem. V této budově Vás nadchne zejména divadelní opona, která je dílem Gustava Klimta. Liberec je městem především s proslulou textilní tradicí. Liberec je také velmi bohatý na kulturní vyžití a zábavu.

Ve volném čase zde tak můžete navštívit některé z městských divadel. Každý rok se v Liberci koná také festival loutkového divadla Mateřinka, který je věnován představením dětem předškolního věku. Váš vysněný byt si můžete vyhlédnout na této webové adrese www.eurobydleni.cz/byty/liberec/prodej/. Na základě Vašich přání a představ si můžete vybrat velikost i lokalitu bytu. U každého inzerátu naleznete podrobný popis technických údajů, adresu i základní údaje o velikosti bytu, počtu pokojů, poloze bytu ale i o tom, v jakém stavu se byt nachází.