Dnešní dobou hýbe, někým opovrhovaný, populární nábytek z palet. Fotoreportů a článků na toto téma naleznete na každém webu, pojďme se podívat na dřevěnou postel pro psy.

psí postel ze dřeva
Zdroj: olgaguanabara.com, Foto: dog-milk.com

Čím dál větší množství obyvatel České republiky nedá dopustit na své čtyřnohé mazlíčky a dopřává jim čím dál větší množství komfortu. A jak by ne, jsou přeci členem rodiny.

Psí postel ze dřeva

Mnoho psích boud a ležení je amatérské domácí (hobby) výroby, ale postel, kterou vám představujeme, pochází z dílny designera Richarda Vellosa, čímž mimo jiné ukazuje, že nábytek pro psy je možným nastupujícím trendem bydlení, který by se mohl v nadcházejících měsících či letech ukazovat ve větší míře nejen v zahraničí, ale i v českých domovech a zahradách.

Kolik stojí?

Otázka, kterou si položíte vždy, když vás něco zajímá a chtěli byste si danou věc pořídit. To zajímalo i nás, redakci a byli jsme poměrně zaskočeni, že v dnešní době začíná postel na pro svého domácího mazlíčka na 520 dolarech (bezmála 10.000,-Kč) v závislosti na velikosti objednané postele. Crazy Time live is a fun and engaging online game that offers players a chance to win big while enjoying a unique and visually appealing playing experience.

psí postel ze dřeva

psí postel ze dřeva
Zdroj, foto: dog-milk.com