Většina z nás s ní stráví téměř nejvíce času každý den. Avšak přesto mnozí s nás dají přednost horší kvalitě za menší cenu. Proč si však nepořídit pořádnou židli?

kancelářská židle
Zdroj: bostoncru.com

Důvody proč si koupit kvalitní kancelářskou židli

Pokud na židli strávíte většinu dne, tak určitě víte, jak dokáže být taková židle nepohodlná. Pokud to nevíte, tak máte to štěstí a máte koupenou dobrou kancelářskou židli. Jestliže vás však bolí záda, či za krkem, tak asi nadešel správný čas, konečně trochu investovat do zdraví a dopřát vašim zádům trošku lepší zážitky. Také určitě oceníte, pokud židle bude mít spoustu nastavitelných funkcí, od nastavení samotné výšky židle, až po nastavení výšky opěradel rukou, vzdálenost sedačky od opěrky zad, až k nastavení míry houpání. Pokud si chcete při práci trochu odpočinout či narovnat hlavu, tak je také dobrá opěrka hlavy, kterou většina levných modelů nemá.

kancelářská židle
Zdroj: buyrogue.com

Kde a jakou židli nakupovat

Kancelářské židle rozhodně nekupujte přes internet, pokud jste neměli příležitost si židli někde osobně vyzkoušet. Ono na internetu se krásně napíše, jak je židle pohodlná, dokonalá a že s ní už nikdy záda neucítíte. Ale ve skutečnosti to mnohdy bývá zcela odlišné. Také si rozmyslete, zda chcete koženou židli, sice má mnohem reprezentativnější vzhled, ale v létě, když je teplo… Pro výběr židle bych doporučil, vyhradit si pár hodin volného času a navštívit obchod, zaměřený na prodej kancelářských židlí, kde si je budete moci v klidu vyzkoušet. Nebo v ještě lepším případě navštívit známého, který má model, který by se vám líbil, vyzkoušet si ho u něj a pokud vám bude vyhovovat, tak si ho objednat na internetu.

kancelářská židle
Zdroj: bhousedesain.com