Bydlíte v panelovém domě, ve kterém jste vlastníkem bytové jednotky, a neustále vás trápí sousedské spory o společnou správu nemovitosti? Možná právě pro vás by bylo ideálním řešením pověřit správou své nemovitosti profesionály a ušetřit si tak zbytečné sousedské rozepře.

nemovitost
ilustrační foto: svjonline.cz

Dalším důvodem, proč se lidé rozhodují využít služeb profesionální správy nemovitostí je, že jednoduše nemají na správu svého majetku dostatek času a raději to nechají na někom, kdo je zkušený a o jejich majetek se dobře postará. Ať už je váš důvod, proč uvažujete o správě nemovitostí jakýkoli, ujišťujeme vás, že je to dobrá volba.

Správa nemovitostí Praha vám ulehčí život, ať už se jedná o ekonomickou nebo technickou správu. Skutečně dobré firmy vám nabídnou také další služby nadstandartního charakteru – například právnické. Svého správce nemovitostí si vybírejte skutečně pečlivě. Doporučujeme zeptat se zejména na reference a poté se zaměřit na rozsah nabízených služeb. Každá služba navíc je velkým benefitem. Po výběru vhodného správce vaší nemovitosti pak jen sepíšete smlouvu a už se nebudete muset o nic starat. To však neznamená, že byste měli zůstat mimo hlavní dění! O veškerých činnostech by měli být všichni vlastníci vždy informováni!

Jakým způsobem ale můžete být vždy v obraze? Na to přišla společnost Parkers, která se správě nemovitostí po celé České republice věnuje již řadu let a za tuto dobu získala stovky spokojených klientů. Nabízí svým zákazníkům přístup do unikátního účtu IMF 24, kde jsou všechny potřebné údaje o správě právě vaší nemovitosti dostupné dvacet čtyři hodin denně sedm dní v týdnu. Pro více informací navštivte internetovou adresuwww.svjonline.cz, kde si můžete prostudovat také všechny nabízené služby a najdete zde také potřebné kontaktní údaje.